Kaw's Lair Kolejny blog do marudzenia

29Paź/129

Nowości w WTW: Statystyki archiwum

Nie ma w zasadzie wiele do opisywania. Archiwum zyskało nowa kartę zwaną "Statystyka" gdzie wyświetlone są względnie proste informacje statystyczne o tym z kim i ile gadamy. Niech obraz zastąpi tysiące słów:

Loginy poukrywane ab chronić niewinnych. :D

Komentarze (9) Trackbacks (0)
 1. Popraw „ilość” na „liczba”, tam gdzie dotyczy to rzeczowników policzalnych. „Ilość” dotyczy rzeczowników niepoliczalnych (np. „5 butelek wody”, a nie „5 wód”), natomiast „liczba” rzeczowników policzalnych (np. „5 rozmów”, a nie „5 litrów rozmów”). Gdyby któraś wartość była wyrażona np. w kilobajtach, czyli „5 kB rozmów”, wtedy mamy rzeczywiście do czynienia z „ilością”, a nie „liczbą”, ale trzeba wtedy dopisać jednostkę miary.

  Nie wiem czemu, ale mam alergię na mylenie „ilości” z „liczbą”. :P

 2. Mam win7. Komputer wyłączam najczęściej przez hibernację. Po około 2-3 dniach pisania z jakąś osobą od pewnego czasu pojawia się problem przycinania okna rozmowy gdy piszemy do danej osoby lub odbieramy od niej wiadomość. Okno ścina na 2-3s. Domyślam się, że problemem jest ilość tekstu w oknie rozmowy ponieważ resetowanie WTW każdego dnia pomaga.

  Jakby zrobić wydzielanie automatyczne z okna rozmowy tekstu z dnia poprzedniego? Co o tym myślisz?

  • Zamknij zakładkę z rozmową. Po około 3h sama się wyczyści. (lub wyczyść okno manualnie kiedy kończysz rozmowę). Generalnie ja tam mam wtw otwarte tygodniami, ale zamykam okna rozmow kiedy koncze z kims rozmawiać.

 3. Będzie import export archiwum na serwery GG?

 4. Super, czyli w końcu moja prośba została zrealizowana :D

 5. A ja kocham statystyki, i też po cichu czekałem na to. :D Dzięki! Chociaż wiem, że za bardzo mi się nie przydadzą (właściwie w ogóle, zajrzę do nich pewnie raz :D ), to i tak jest git. :)


Leave a comment

Brak trackbacków.