Kaw's Lair Kolejny blog do marudzenia

21Paź/121

Nowości w WTW: Znaczniki w archiwum

Od którejś nightly WTW wprowadza nową funkcje, znaczniki w archiwum. Będzie ona dostępna od najbliższej bety/stabilnej. Chyba, że ktoś jest niecierpliwy to może dopaść nightly. Ale co to jest...

Coś teoretycznie ułatwiającego wyszukiwanie. Na początek mamy nową pozycję w menu okna rozmowy "dodaj znacznik...", spowoduje to dodanie do rozmowy (na jej aktualnym końcu) znacznika, który będzie widoczny na specjalnej liście w archiwum. Po którego kliknięciu, archiwum przeniesie nas do rozmowy i miejsca w niej w którym został on dodany. Po co? Od teraz można sobie dodać do rozmowy znacznik "adres Jolki" w miejscu w którym nam Jolka podała swój adres aby potem, aby potem (po 400 latach) ekspresowo go odszukać w archiwum.;)

Znaczniki można z poziomu archiwum spokojnie kasować kiedy nie będą potrzebne.

Komentarze (1) Trackbacks (0)
  1. Super, czekałem na tą opcję.

    1. Jak już jesteśmy przy archiwum to dodaj możliwość rozpoczęcia rozmowy z numerem, którego nie mamy zapisanego w kontaktach, a musimy się z nim skontaktować. Teraz trzeba ten numer przepisać ręcznie, a super by było tylko w niego kliknąć i wtedy otwiera się na nowa zakładka w oknie rozmów.

    2. Nie wiem czy tylko ja, ale od ostatniej wersji mam problem z długo wczytującym się archiwum. Przy wyszukiwaniu jakiejś frazy zamula mi całe WTW i muszę poczekać 1-3min aby go odmuliło. Super by było gdyby dało się to jakoś poprawić.


Leave a comment

Brak trackbacków.