Kaw's Lair Kolejny blog do marudzenia

15Paź/1110

Nowe coś, zdjęcia które się nie dostaly

Nie dostały się na mojego deva, a z jakichś powodów je lubię i w sumie to fajnie by było je gdzieś wrzucić, a że blog jest o musztardzie (i do tego mojej)... To chyba mogę? ;) A może przy okazji któregoś dorzucę jakiś tutorial "jak zrobić". Przy okazji, nie mam pojęcia do dokładnie chcę potworzyć przy okazji tych wpisów, to też zobaczymy jaki będzie "feedback".

Tak, ja wiem, że nie piszę niczego odkrywczego i że wszyscy wiedzą, że to są zdjęcia zrobione w Bliskiej Podczerwieni. Przy użyciu filtra z rodzaju R72. I lekką pomocą oprogramowania z rodzaju "Photoshop". Z innych informacji możemy dodać, że wtedy w WPKiW było od groma ludzi (słoneczny, ciepły dzień), ale że czas naświetlania dochodził do 30s, jakoś się poznikali ze zdjęć.

 To tak bez-historyjnie, te zdjęcia wrzucone praktycznie losowo, ot tak, lubię je. Plus, Natalia będzie miała miejsce do robienia offtopów.

 

Zakres tematyczny: Artystyczne Dodaj komentarz
Komentarze (10) Trackbacks (0)
  1. gdzie `cycki` w tytule? o seo byś dbał

  2. Pierwsze trzy zdjęcia to katowicki (chorzowski) park (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku). Wiem, bo mieszkam obok i jakoś drugie zdjęcie wydawało mi się niesamowicie znajome ;D A potem skojarzyłem resztę miejsc.

  3. „Plus, Natalia będzie miała miejsce do robienia offtopów.” E! Nieładnie tak! ;( Zamknę się w sobie i będziesz miał :P. Miałam się nie odzywać, ale jak się mnie obgaduje, to aż żal nie pokazać swojej obecności… :P
    Hm… Ten pomarańczowy prostokącik dotyczący prawo- i lewokliku to tak na stałe?


Leave a comment

Brak trackbacków.